Luč – I MI SMO SKIJAŠI

Evo upravo je u toku priprema za prijavu na natječaj Zagrebačke županije

 

 

 

Zagrebačka županija naš pokrovitelj

Opis programa: Skijaška obuka naših članova. Nabava i kompletiranje skijaške opreme. Više jedno dnevnih odlazaka na skijalište, te usvajanje osnovnih skijaških znanja i vještina. Naši treneri će provoditi obuku u skladu s pravilima struke. Kranji cilj je nastup naših članova na PH u skijanju te i na taj način poboljšati  i obogatiti ponudu športskih aktivnosti u Luči i kvalitetu života naših članova. Da bi to mogli ostvariti prvenstveno nam je potrebna nabava odgovarajuće opreme.
Ciljevi programa
Nabaviti skijašku opremu
Obučiti naše članove osnovnim skijaškim vještinama
Povećano samopouzdanje i osjećaj sigurnosti kod športaša s intelektualnim teškoćama,
Veća motiviranost športaša s intelektualnim teškoćama za aktivnost i športski angažman,
Bolja socijalna uključenost športaša s intelektualnim teškoćama u zajednicu, promicanje vrijednosti civilnog društva
Izjednačavanje mogućnosti i prilika svim športašima pa i onima sa lošijim socijalnim  statusom

Slikali smo i neke skije čisto da se nadamo.

 

 

Držite nam palce.